Laboratoria przyszłości

W ramach programu „Laboratoria przyszłości” uczniowie mieli możliwość poznać możliwości drukarki 3D. Wydrukowane przedmioty mogą służyć do użytku codziennego i spełniać rolę praktycznych przyborów, mogą być ozdobami lub pomocami dydaktycznymi wykorzystywanymi w lekcjach matematyki, historii i wielu innych… Zastosowań druku 3D jest mnóstwo i niebawem będą powstawały nowe projekty.

Narzędzia w ramach Labolatorium Przyszłości na dobre zagościły na naszych zajęciach. Ciesmy się, że możemy urozmaicić Wam proces dydaktyczny.

14 grudnia w ramach programu Laboratoria przyszłości nauczyciele wzięli udział w szkoleniu z LEGO EDUCATION.  Dzięki temu szkoleniu zdobyli certyfikaty i mogą przeprowadzać kreatywne zajęcia z wykorzystaniem szkolnych zestawów LEGO.