Mały Samorząd

Maly_Samorzad.odt

Regulamin_Malego_Samorzadu_Uczniowskiego(1)(1).doc

ROK SZKOLNY 2022/2023

WYNIKI WYBORÓW DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

26.09. odbyły się w naszej szkole wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Przed przystąpieniem do głosowanie dzieci miały okazję wysłuchać przedmowy każdego z kandydatów. Wszyscy kandydaci świetnie się zaprezentowali. Wyniki wyborów już wkrótce.

Zachęcamy do zapoznania się z kandydatami do Małego Samorządu Uczniowskiego.

ROK SZKOLNY 2021/2022

Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami do Małego Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie już we wtorek!

Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami do Małego Samorządu Uczniowskiego oraz z ich pomysłami.

CZAS NA WYBORY!

Witamy serdecznie,

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do zgłaszania swojej kandydatury w wyborach na Przewodniczącego Małego Samorządu Szkolnego. Zgłoszenia za pośrednictwem librusa proszę kierować do p. Magdaleny Gąsior lub Justyny Szymoniak . Każdy z kandydatów powinien przygotować plakat wyborczy, który będzie zawierał : imię i nazwisko kandydata, do której klasy uczęszcza oraz jego pomysły na zmiany w szkole. Na zgłoszenia  i plakaty czekamy do 2.10. ( piątek). Plakaty proszę przynosić do świetlicy szkolnej. Termin wyborów zostanie podany w późniejszym czasie.

Pozdrawiamy,

Justyna Szymoniak i Magdalena Gąsior